İkinci Ürüne %20 İndirim TÜM ÜRÜNLER ÜCRETSİZ KARGO

Hakkımızda

Karataş Teknoloji Ticaret Limited Şirketi altında artoncase.com olarak Akıllı telefon kılıf çeşitlerine lazer UV baskı makineleriyle tasarımlar uygulayarak satış yapmaktayız. Sitemizde kılıfların yanısıra akıllı telefonlar için ekran koruyucular, şarj cihazları ve cihazların kullanımını kolaylaştıracak aksesuarlar satmaktayız. Firmamız Ankara da hizmet vermektedir. Hizmetimizi sadece online olarak gerçekleştiriyoruz. Tasarım kılıflarımızın satışını sadece sitemizde yapıyoruz.
Artoncase.com olarak kişiye kendini özel hissettirmenin verdiği duyguyu evlerinize taşıyoruz. Akıllı telefon kılıflarında alışılmış tarzların dışına çıkarak özel tasarım serisi baskılı telefon kılıfları hizmeti sunuyoruz. Sürekli olarak yenilenen tasarımlarımızla her dönem farklı stillerde kılıflar bulabileceğiniz online alışveriş adresimizde kaliteli hizmetin tutkusunu yaşayabilirsiniz. Kullandığımız materyellerdeki üstün teknoloji, uzun ömürlü ve ergonomik telefon kılıfları üretiminde sektör liderliğini bizlere yaşatmaktadır. Her biri alanında uzman, eğitimli ve deneyimli çalışma arkadaşlarımızla sizlere en iyi telefon kılıflarını üretiyoruz.
Uzun yıllar akıllı telefon aksesuarları sektöründe edindiğimiz tecrübelere dayanarak müşterilerimizin ne istediklerini çok iyi biliyoruz. Başta telefon kılıfları olmak üzere, akıllı telefonlarınız ve akıllı saatleriniz için ihtiyaç duyacağınız tüm aksesuarları Artoncase.com güvencesiyle ürün yelpazemizde barındırıyoruz. Kurumsal olarak verdiğimiz hizmetlerimizde ülkemizin her iline özenli paketleme ve güvenli kargo süreçleri ile satın aldığınız ürünlerini kapınıza kadar teslim ediyoruz.
Vizyonumuz
Artoncase.com, standart kalıplara bağlı kalmadan sürekli olarak kendini ve ürün hacmini geliştiren kurumsal hizmet anlayışına sahiptir. En büyük amacımız sizlere aradığınız üstün kalitede akıllı telefon aksesuarlarını üretmek ve kaliteli bir hizmet sunmaktır. Satış öncesi ve satış sonrası müşteri desteği ile, aide ve değişim politikalarımızla sizlere en etkili hizmeti sunuyoruz. Ürünlerimizdeki yüksek kalite standartlarını telefon kılıfı ve telefon aksesuarları arayan herkesin ulaşabileceği şekilde en iyi fiyat garantisi ile sunuyoruz.
Misyonumuz
Artoncase.com, dürüst, şeffaf, yaratcı ve mükemmelliyetçi bir anlayışla kaliteli ürün ve hizmetlerini rekabetçi pazarda en uygun fiyatlarla sunarak saygın bir lider olmayı amaçlar. Hızlı, devamlı ve tutarlı hizmetlerimizin çalışanlarımız ve müşterilerimizin memnuniyeti için taşıdığı önemi biliyoruz. Sizlere artı değer katmayı ilke edinerek taklitten uzak, etik değerler çerçevesinde güvenli alışveriş imkanı sunuyoruz.  

    Ne arıyorsun?

    Alışveriş Sepeti